default_mobilelogo

"Sbírku na rekonstrukci bývalého kina Lípa v Olomouci (multifunční dům sboru baptistů v Olomouci) můžete podpořit i dobrovolným vstupným na společném koncertě skupiny Fly Tomorrow (blues, akustický rock), Petra Coufala (evangelickPlakát na koncert pro Lípuého písničkáře) a Jordana Tomeše (geniálního kytaristy)."

Tak zní pozvánka z FB na koncert, jehož budu součástí také já s pár svými písněmi. Moc se na něj těším z několika důvodů. První je radost z projektu rekonstrukce. Po 25ti letech života samostatného sboru našeho sborového společenství budeme konečně mít vlastní prostory. Navíc tím přispějeme k oživení kulturního místa pro nás holomóčáky. Mnohokrát se mi stává, že při zmínce o kinu Lípa se olomoucčákům rozzáří tvář při vzpomínkách na dětství.

Další důvod je, že mohu opět sdělit něco málo z poseství, které jsem vložil do písní. Hudba je pro mě darem od Boha, a jsem rád, že můžu spolu s Fly Tomorrow, a synovcem Jordanem Tomešem, být součástí krásného programu. 

A je tu ještě jeden důvod, proč se těším na koncert 19.3.2017 v 18hodin v evangelickém kostele na Blahoslavova 1 v Olomouci. A to je propojení mých písní s video produkcí. Ano, své písně poprvé propojím s videi a fotografiemi z budovy na Svornosti 2a, bývalého kina Lípa. Účasníci se tak mohou těšit na dosud nezveřejněné fotografie a videa z historie, i z plánů - 3D vizualizace projektu. Každý si tak bude moci představit, jaké jsou touhy a sny s našim novým sborovým domovem.  

Více o projektu naleznete na stránce sborů baptistů v Olomouci: www.baptisteolomouc.cz/sborovydum

TOPlist